Marina di Zambrone

Marina di Zambrone je letovisko na pobřeží Tyrhénského moře, zvaném Costa degli Dei, v provincii Vibo Valentia. Je součástí nedaleké obce Zambrone. Nabízí nádherné pláže s jemným pískem a průzračné moře. Leží uprostřed kopcovité krajiny a olivových hájů. Díky své poloze je dobrým výchozím místem pro objevování okolí.

Letovisko jako takové nabízí především ubytovací kapacity, jako hotely, apartmány nebo kempy. V jejich areálech se nacházejí služby a restaurace. Městské centrum nebo pěší zóny zde nenajdeme.

Zambrone

Obec Zambrone leží v nadmořské výšce 222 metrů nad mořem, ve vzdálenosti 2 km od Marina di Zambrone. Na náměstí Piazza San Carlo se nachází malý kostel.

reklama

Turistické cíle - Marina di Zambrone

1
Marina di Zambrone

Přímořské letovisko.

2
Zambrone

Centrum městečka s kostelem.

Praktické informace a hodnoceníHodnocení návštěvníků


Zatím nikdo nehodnotil.


Doprava

A2 - S.Onofrio-Vibo V. 29 km
Zambrone - TI
Lamezia 50 km

Počasí

Trhy a nákupy

Místní trh
Zambrone centrum,
středa dopoledne
Informace bez záruky.

Moře a pláže

Pláž: Písek

Navštivte v okolí

Další informace

reklama

Recenze


Uživatelské recenze Marina di Zambrone  Napište recenzi jako první!


Navštivte v okolí

6 km
Parghelia
Parghelia

Letovisko Parghelia (1 250 ob.) leží v blízkosti známějšího města Tropea, na riviéře Costa degli Dei v Kalábrii. Nabízí nádherné přírodní pláže s průzračným mořem, mezi útesy a malé zátoky.

» Více
9 km
Tropea
Tropea

Město Tropea s téměř 6 000 obyvateli se nachází v jižní Kalábrii, na pobřeží zvaném Costa degli Dei. Tropea je známé letovisko s nádhernými plážemi a čistým mořem.

» Více
19 km
Capo Vaticano
Capo Vaticano

Capo Vaticano je 124 metrů vysoký mys na pobřeží Tyrhénského moře, asi 10 km jižně z Tropea. Bývá tak ale také označováno i okolní pobřeží. Administrativně spadá pod obec Ricadi.

» Více

Vzdálenost je vypočítaná z GPS souřadnic. Skutečná vzdálenost se může lišit.